Úspěchy studentů

1. místo v krajském kole na olympiádě v anglickém jazyce

Emílie Puttová vyhrála krajské kolo olympiády v anglickém jazyce a postupuje tak do celorepublikového kola.

Gratulujeme a přejeme hodně štěstí!

Kde studují naši absolventi? - 2016/2017

Úspěchy studentů |

Zde uvádíme vysoké školy, které si vybralo pro své další studium více našich absolventů. Vysoké školy v České republice: Univerzita Karlova v Praze (např. fakulta právnická, filozofická, pedagogická, farmaceutická nebo přírodovědecká) - 9 studentů Masarykova…

Veliký úspěch našich studentů na mistrovství České republiky v basketbalu

Úspěchy studentů |

Ve dnech 16., 23. a 30. dubna se konala mistrovství České republiky. Mistrovství jsou zakončením celé sezóny, tedy celoročních příprav, vytrvalosti, potu, nasazení, zájmu a disciplíny. Není běžné aby se na půdě jedné školy sešlo…

1. místo v krajském kole na olympiádě v anglickém jazyce

Úspěchy studentů |

Emílie Puttová vyhrála krajské kolo olympiády v anglickém jazyce a postupuje tak do celorepublikového kola. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí!

Úspěchy na jazykových olympiádách

Úspěchy studentů |

Studenti naší školy se dne 11. 2. 2016 a 18. 2. 2016 zúčastnili obvodního kola olympiády v německém a anglickém jazyce a úspěšně naši školu reprezentovali. Gratulujeme! Německý jazyk:Kategorie I. A: Paterová Linda 3. místoKategorie…

1. místa na basketbalovém turnaji

Úspěchy studentů |

Naši studenti se jako každý rok zúčastnili meziškolního turnaje v basketbalu. Na letošní turnaj jsme vyslali dva týmy, tým z nižšího gymnázia a tým z vyššího gymnázia. Oba týmy vybojovaly první místo! Tým vyššího gymnázia…

Naši studenti píší noviny

Úspěchy studentů |

Naše gymnázium je již druhým rokem zapojené do projektu MF DNES Studenti čtou a píši noviny. Kristýna Brabcová (6.B) se svým článkem „Naše věhlasné pivo znají možná tak na Slovensku“ nejen získala prostor v tištěném…

Regionální kolo Mladého Demosthena vyhrála naše studentka Blanka Žaloudková

Úspěchy studentů |

Mladý Demosthenes je prestižní mezinárodní soutěž v řečnickém umění pro studenty základních škol, středních škol s maturitou a víceletých gymnázií. Soutěž rozvíjí a prohlubuje komunikační dovednosti studentů. Soutěží se celkem ve 4 věkových kategoriích a…

Basketbal - naši nejmladší vyhráli Pohár pražských škol

Úspěchy studentů |

Už to tak vypadá, že basketbal je hlavním sportem našeho gymnázia. Po úspěchu na basktebalovém turnaji středních škol, kde jsme nejprve porazili soupeře z Prahy a nakonec se kvalifikovali i na republikové finále, zopakovali úspěch…

Postupujeme na celostátní finále - basketbal SŠ

Úspěchy studentů |

Mezi sportovní úspěchy letošního školního roku můžeme dnes už také započítat kvalifikaci na celostátní finále v basketbalu středního škol. A to jak pro družstvo chlapců, tak dívek. Postupně se oba týmy probojovaly prvním pražským kolem…

Florbal 6.-7.třídy

Úspěchy studentů |

Chlapci nám dnes z florbalového turnaje 6.-7.tříd dovezli krásné 3. místo. Gratulujeme!

Log in

create an account